Jawatankuasa Kokurikulum

JAWATANKUASA INDUK KOKURIKULUM

Pengerusi Pengetua
Naib Pengerusi 1 Penolong Kanan Kokurikulum
Naib Pengerusi 11 Penolong Kanan Pentadbiran
Naib Pengerusi 111 Penolong Kanan Hal Ehwal Murid
Setiausaha Kokurikulum Pn. Duratun Fatihah bt Saharuddin
Penyelaras Kelab / Persatuan Pn. Zakiah bti Mohd Yusof
Penyelaras Unit Beruniform Pn. Noor Hayaati bt Abdul Rashid
Penyelaras Kelab Permainan Pn. Siti Khadijah bt Ibrahim
Setiausaha Sukan En. Wan Muhammad Arshad bin Wan Salleh
Penolong Setiausaha Sukan En. Halim bin Abd Hamid
Ahli Jawatankuasa Semua GKMP
Ketua Guru Penasihat Badan Beruniform
Ketua Guru Penasihat Kelab / Persatuan
Ketua Guru Penasihat Kelab Permainan
Ketua Guru Penasihat Rumah Sukan

2. JAWATANKUASA PEMANTAUAN AKTIVITI KOKURIKULUM DAN SUKAN

Pengerusi Pengetua
Naib Pengerusi 1 Penolong Kanan Kokurikulum
Naib Pengerusi 11 Penolong Kanan Pentadbiran
Naib Pengerusi 111 Penolong Kanan Hal Ehwal Murid
Ahli Jawatankuasa Semua Penasihat Persatuan Akademik (GKMP)
Pn. Duratun Fatihah bt Saharuddin (SU Kokurikulum)
Pn. Zakiah bt Mohd Yusof ( Penyelaras Kelab / Persatuan)
Pn. Noor Hayaati bt Hj. Abdul Rashid (Penyelaras Unit Beruniform)
Pn. Siti Khadijah bt Ibrahim ( Penyelaras Kelab Permainan)
En. Wan Muhammad Arshad bin Wan Salleh (SU Sukan)
En. Halim bin Abd Hamid (Penolong SU Sukan)

3. JAWATANKUASA SUKAN OLAHRAGA SEKOLAH

UNIT BERUNIFORM
Pasukan Kadet Remaja Sekolah  (KRS) Pemimpin Kumpulan : Cik Nik Rasyidah Basirah bt Nik

Mustapha

En. Mohd Fahmi bin Mohd Jamin

Cik Ang Cheng Ean

Pn. Noora Syafiqah bt Abd Rahman

Pn. Nur Suzana bt Md. Radzi

En. Halim bin Abdul Hamid

Cik Farah Adibah bt Mohd Isa

 

Pasukan Kadet Jabatan

Pengangkutan Jalan

(JPJ)

Pemimpin Kumpulan : Pn. Nur Hidayati bt Ramli

En. Abd Jadid bin Suhairi

Pn. Dharshini a/p Radhakrishnan

Pn. Rofidah bt Rodzi

Pn. Duratun Fatihah bt Saharuddin

Bulan Sabit Merah Malaysia  (BSMM) Pemimpin Kumpulan : Pn. Norsuhaila bt Ab Wahab

Pn. Nor Azira bt Che Ibrahim

Pn. Hjh. A. Salina bt Ahmad Salleh

Pn. Hjh. Rosnani bt Baharudin @ Barhanuddin

Pn. Pn. Nurafifah bt Che Amir

Pn. Noor Hayaati bt Hj. Abdul Rashid

Kadet Bomba Dan Penyelamat  (BPM) Pemimpin Kumpulan : Cik Nursuhada bt Mohamed Abdullah

En. Wan Muhammad Arshad bin Wan Salleh

Pn. Zakiah bt Mohd Yusoff

Pn. Husmaliesha bt Che Hussein

Cik Nur Athirah bt Ab Jalel

Persatuan Pengkap Malaysia  (PPIM) Pemimpin Kumpulan : Pn. Miryanti bt Mohd Hashim

Cik Siti Syakirah bt Abdullah

Pn. Noorehan bt Mohiyddin

En. Wai Mun Kee

Pn. Siti Khadijah bt Ibrahim

Pn. Intan Salina bt Abdul Jalil

 

Unit Pengakap PPKI:

En. Mohd Khairel Bin Rani (Ketua)

Pn. Noorazmarozeeyanee bt Shamsudin

Cik Norziani bt Aziz

 

Pergerakan Puteri Islam Malaysia (PPIM) Pemimpin Kumpulan : Pn. Rozita bt Khairi  (Ketua)

Pn. Mazora bt Md. Pol

Pn. Zainab bt  Ab Razak

Pn. Azlina bt Abd. Rahman

Pn. Zailiza bt Mohd Rahzali

4. GURU PENASIHAT PASUKAN BADAN BERUNIFORM

UNIT BERUNIFORM
Pasukan Kadet Remaja Sekolah  (KRS) Pemimpin Kumpulan : Cik Nik Rasyidah Basirah bt Nik

Mustapha

En. Mohd Fahmi bin Mohd Jamin

Cik Ang Cheng Ean

Pn. Noora Syafiqah bt Abd Rahman

Pn. Nur Suzana bt Md. Radzi

En. Halim bin Abdul Hamid

Cik Farah Adibah bt Mohd Isa

 

Pasukan Kadet Jabatan

Pengangkutan Jalan

(JPJ)

Pemimpin Kumpulan : Pn. Nur Hidayati bt Ramli

En. Abd Jadid bin Suhairi

Pn. Dharshini a/p Radhakrishnan

Pn. Rofidah bt Rodzi

Pn. Duratun Fatihah bt Saharuddin

Bulan Sabit Merah Malaysia  (BSMM) Pemimpin Kumpulan : Pn. Norsuhaila bt Ab Wahab

Pn. Nor Azira bt Che Ibrahim

Pn. Hjh. A. Salina bt Ahmad Salleh

Pn. Hjh. Rosnani bt Baharudin @ Barhanuddin

Pn. Pn. Nurafifah bt Che Amir

Pn. Noor Hayaati bt Hj. Abdul Rashid

Kadet Bomba Dan Penyelamat  (BPM) Pemimpin Kumpulan : Cik Nursuhada bt Mohamed Abdullah

En. Wan Muhammad Arshad bin Wan Salleh

Pn. Zakiah bt Mohd Yusoff

Pn. Husmaliesha bt Che Hussein

Cik Nur Athirah bt Ab Jalel

Persatuan Pengkap Malaysia  (PPIM) Pemimpin Kumpulan : Pn. Miryanti bt Mohd Hashim

Cik Siti Syakirah bt Abdullah

Pn. Noorehan bt Mohiyddin

En. Wai Mun Kee

Pn. Siti Khadijah bt Ibrahim

Pn. Intan Salina bt Abdul Jalil

 

Unit Pengakap PPKI:

En. Mohd Khairel Bin Rani (Ketua)

Pn. Noorazmarozeeyanee bt Shamsudin

Cik Norziani bt Aziz

 

Pergerakan Puteri Islam Malaysia (PPIM) Pemimpin Kumpulan : Pn. Rozita bt Khairi  (Ketua)

Pn. Mazora bt Md. Pol

Pn. Zainab bt  Ab Razak

Pn. Azlina bt Abd. Rahman

Pn. Zailiza bt Mohd Rahzali

5. GURU PENASIHAT KELAB / PERSATUAN

 KELAB PERMAINAN
Kelab Badminton Pn. Nur Suzana bt Md. Radzi (Ketua)

Cik Siti Syakirah bt Abdullah

Pn. Nor Azira bt Che Ibrahim

Pn. Norsuhaila bt Ab Wahab

 

Kelab Bola Tampar

 

 

En. Abdul Jadid bin Suhairi (Ketua)

Cik Ang Cheng Ean

Pn. Azlina bt Ab Rahman

Pn. Noora Syafiqah bt Abd Rahman

 

Kelab Bola Jaring

 

 

Pn. Rofidah bt Rodzi (Ketua)

Cik Nur Athirah bt Ab Jalel

Pn. Noorehan bt Mohyiddin

Cik Nursuhada bt Mohamed Abdullah

Cik Nik Rasyidah Basirah bt Nik Mustapha

 

Kelab Sepak Takraw

 

 

En. Mohd Fahmi bin Mohd Jamin (Ketua)

Pn. Mazora bt Md. Pol

Pn. Husmaliesha bt Che Hussein

Cik Farah Adibah bt Mohd Isa

 

Kelab Bola Keranjang

 

 

Pn. Hjh.  Rosnani bt Baharudin@Barhanuddin (Ketua)

Pn. Zainab bt Abdul Razak

Pn. Rozita bt Khairi

Pn. Nur Hidayati bt Ramli

 

Kelab Futsal

 

 

En. Wai Mun Kee (Ketua)

En. Wan Muhammad Arshad bin Wan Salleh

Pn. Siti Khadijah bt Ibrahim

Pn. Miryanti bt Mohd Hashim

 

Kelab Catur

 

 

Pn. Dharshini a/p Radhakrishnan (Ketua)

Pn. Hjh.  A. Salina bt Ahmad Salleh

Pn. Nurafifah bt Che Amir

Pn. Zailiza bt Mohd Rahzali

Pn. Intan Salina bt Abdul Jalil

 

Kelab Permainan Dalaman (PPKI )

 

 

Pn. Noorazmarozeeyanee bt Shamsudin (Ketua)

En. Mohd Khairel bin Rani

Cik Norziani bt Aziz

 

6. GURU PENASIHAT KELAB PERMAINAN

 KELAB PERMAINAN
Kelab Badminton Pn. Nur Suzana bt Md. Radzi (Ketua)

Cik Siti Syakirah bt Abdullah

Pn. Nor Azira bt Che Ibrahim

Pn. Norsuhaila bt Ab Wahab

 

Kelab Bola Tampar

 

 

En. Abdul Jadid bin Suhairi (Ketua)

Cik Ang Cheng Ean

Pn. Azlina bt Ab Rahman

Pn. Noora Syafiqah bt Abd Rahman

 

Kelab Bola Jaring

 

 

Pn. Rofidah bt Rodzi (Ketua)

Cik Nur Athirah bt Ab Jalel

Pn. Noorehan bt Mohyiddin

Cik Nursuhada bt Mohamed Abdullah

Cik Nik Rasyidah Basirah bt Nik Mustapha

 

Kelab Sepak Takraw

 

 

En. Mohd Fahmi bin Mohd Jamin (Ketua)

Pn. Mazora bt Md. Pol

Pn. Husmaliesha bt Che Hussein

Cik Farah Adibah bt Mohd Isa

 

Kelab Bola Keranjang

 

 

Pn. Hjh.  Rosnani bt Baharudin@Barhanuddin (Ketua)

Pn. Zainab bt Abdul Razak

Pn. Rozita bt Khairi

Pn. Nur Hidayati bt Ramli

 

Kelab Futsal

 

 

En. Wai Mun Kee (Ketua)

En. Wan Muhammad Arshad bin Wan Salleh

Pn. Siti Khadijah bt Ibrahim

Pn. Miryanti bt Mohd Hashim

 

Kelab Catur

 

 

Pn. Dharshini a/p Radhakrishnan (Ketua)

Pn. Hjh.  A. Salina bt Ahmad Salleh

Pn. Nurafifah bt Che Amir

Pn. Zailiza bt Mohd Rahzali

Pn. Intan Salina bt Abdul Jalil

 

Kelab Permainan Dalaman (PPKI )

 

 

Pn. Noorazmarozeeyanee bt Shamsudin (Ketua)

En. Mohd Khairel bin Rani

Cik Norziani bt Aziz

 

X